Zakład Ślusarsko-Spawalniczy Piotr Jośko

O firmie

Ślusarstwo i usługi spawalnicze

Zakład Ślusarsko – Spawalniczy Piotr Jośko rozpoczął swą działalność w 2016 roku. Specjalizujemy się wykonywaniem wszelkiego  rodzaju produktów metalowych, głównie schodów metalowych, bram, ogrodzeń, balkonów i konstrukcji stalowych. Posiadamy nowoczesne maszyny, które  pozwalają na realizację szerokiej gamy zamówień. Wszelkie produkty są w pełni precyzyjne – od zaprojektowania, wykonania, dostawy, po profesjonalny montaż.

Dopasowujemy ofertę indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Mimo młodego wieku naszej Firmy cieszymy się ogromnym zainteresowaniem.

Ślusarstwo może być pasją …

Rzemiosło jakim się zajmujemy należy do branży użytkowej, ale wykonaniu każdego produktu towarzyszy indywidualne podejście i pasja z jaką podchodzimy do pracy. Dzięki temu nasze  produkty ślusarskie cieszą się  uznaniem wśród Klientów.  Najlepszym dowodem na to jest rosnąca liczba zamówień i przekazywanie dobrych opinii przez osoby, które korzystały z naszych usług. Jako priorytet stawiamy sobie zadowolenie Klienta, darzymy go należnym szacunkiem, dotrzymując podanych terminów i oferując usługi najwyższej jakości.

Usługi ślusarskie – obszar działania

Usługi ślusarskie wykonujemy na terenie całej Polski. Wszelkie czynności związane z dostarczeniem produktu do Klienta jesteśmy w stanie indywidualnie dostosować do jego potrzeb.

Profesjonalne wykonanie oraz nienaganny montaż naszych produktów spotkał się również z uznaniem Klientów z Niemiec. Rozszerzyliśmy zatem obszar naszego działania o Klientów z tego kraju.